پروفسور ALGIRDAS PAKSTAS به جمع کمیته علمی کنفرانس پیوستند.

پروفسور ALGIRDAS PAKSTAS به جمع کمیته علمی کنفرانس پیوستند.

پروفسور  ALGIRDAS PAKSTAS به جمع کمیته علمی کنفرانس بین المللی پژوهش های نوآورانه در علوم، مهندسی و تکنولوژی پیوستند.

پروفسور  ALGIRDAS PAKSTAS مدرک کارشناسی خود را در رشته رادیوفیزیک و الکترونیک از دانشگاه دولتی Irkutsk در سال 1980 و مدرک دکتری خود را در برنامه های سیستم از موسسه مدیریت کنترل Trapeznikov، مسکو، روسیه در سال 1987 کسب نموده اند.

از سال 1980 تا سال 1983 او مهندس ارشد نرم افزار با موسسه فیزیک خورشیدی و زمین Irkutsk بود. از سال 1987، ایشان رئیس بخش سیستم های رایانه توزیع شده با موسسه ریاضی و اطلاعات، ویلیام، لیتوانی است. در سال 1994 او به عنوان پروفسور به دانشگاه آدجر، گریمستاد، نروژ ملحق شد.همچنین ایشان در سال 1998 به دانشگاه ساندرلند و در سال 2000 به دانشگاه لندن پیوستند. او نویسنده دو مقاله پژوهشی، بیش از 150 مقاله و سردبیر یک کتاب است. منافع تحقیقاتی او شامل موضوعات مختلف مربوط به مهندسی نرم افزار، برنامه ریزی شبکه، مدل سازی و شبیه سازی و همچنین اخیرا تاریخ علوم رایانه است.

پروفسور  ALGIRDAS PAKSTAS در انجمن ارتباطات IEEE فعال است. او عضو کمیته های فنی IEEE / شوراهای مهندسی نرم افزار، نرم افزار ارتباطات ، شبکه های سازمانی و چندرسانه ای است.

ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ثبت نام

ورود به سیستم

پوستر کنفرانس

اخبار نمایه سازی


معرفی کنفرانس

about conferenceتأثیر تکنولوژی و دانش در زندگی بشر روز به روز بیشتر و مشهودتر میشود. این روزها حتی شهرها و روستاهای دورافتاده نیز از تأثیرات تکنولوژی بر کنار نمانده اند. پیشرفت های تکنولوژی و مهندسی، زندگی را برای افراد بسیاری آسان کرده است

ادامه مطلب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی، لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های کنگره در خبرنامه کنگره عضو شوید

تمامی حقوق این سایت متعلق به کنفرانس بین المللی پژوهش های نوآورانه در علوم، مهندسی و تکنولوژی می باشد.
طراحی و اجرا توسط Confsystem